Komunikační moduly

Vysílací moduly ECT

Přenosové moduly ECT-x-xx disponují pouze vstupy a nemají žádné výstupy. Na vstupy je možné připojit bezpotenciálový kontakt, kontakt relé nebo polovodičový kontakt, tranzistor s otevřeným kolektorem, impulzní výstupy S0 elektroměru atd. Vodoměry a plynoměry mají obvykle kontakt mechanický, jazýčkový kontakt spínaný otočným magnetem na bubínku číselníku. Moduly ECT je možné nakonfigurovat jako externí vstupní moduly pro regulátory ATS-C120. Vysílací moduly ECT mohou být provozovány i samostatně, stav vstupů nebo měření je možné zobrazovat na webové stránce v PC nebo mobilním telefonu.

Modifikace ECT:

ECT-16-ET

šestnácti kanálový vysílač po síti ETHERNET

ECT-16-RS

šestnácti kanálový vysílač po RS485

ECT-4-ET

čtyř kanálový vysílač po síti ETHERNET

ECT-4-RS

čtyř kanálový vysílač po RS485

Přijímací moduly ECA

Tyto přenosové moduly mají pouze výstupy a to buď kontakt relé nebo polovodičový bezpotenciálový kontakt. Lze je provozovat samostatně, např. výstupy ovládat z webové stránky přes mobilní telefon či PC nebo propojit s vysílačem ECT a duplikovat jeho vstupy na výstupy přijímače ECA. Přijímače ECA-16 a ECA-4 mohou pracovat také jako externí výstupní modul pro regulátor ATS-C120. Ve standardním režimu je přijímací modul ECA-16 navázán na vysílací modul ECT-16. Stav vstupů je přenášen na výstupy přijímače ECA - kopie signálů. Pokud je přijímací modul ECA-16 navázán na regulátor ATS-C120, jsou výstupy ECA použity pro regulaci – modul ECA pracuje jako výstupní modul regulátoru ATS-C120. Přijímací modul ECA-16 může být provozován i samostatně, stav jeho výstupů lze ovládat na webové stránce v PC nebo přes mobilní telefon.

Modifikace ECA:

ECA-16-ET

šestnácti kanálový přijímač po síti ETHERNET - polovodič

ECA-16-RS

šestnácti kanálový přijímač po RS485 - polovodič

ECA-4-ET

čtyř kanálový přijímač po síti ETHERNET - relé

ECA-4-RS

čtyř kanálový přijímač po RS485 - relé

Přenosové moduly ECX

Přenosové moduly ECX jsou vybaveny vstupy i výstupy - v místě lze na jeho vstup připojit např. elektroměr a na výstup zapojit ovládaný spotřebič. Modul ECX-8 může pracovat také jako externí vstupní a výstupní modul pro regulátor ATS-C120. Ve standardním režimu pracuje přenosový modul ECX-8 v páru - je navázán na modul stejného typu. Stav vstupů jsou přenášeny na výstupy druhého modulu a opačně. Pokud je přenosový modul ECX-8 navázán na regulátor ATS-C120, jsou vstupy použity jako měřící (pro elektroměry a další měřidla) a výstupy pro regulaci – modul ECX pracuje jako I/O modul regulátoru ATS-C120. Přenosový modul ECX-8 může být provozován i samostatně, stavy vstupů a výstupů lze zobrazovat a ovládat přes webovou stránku v PC nebo na mobilním telefonu.

Modifikace ECX:

ECX-8-ET

osmi kanálový přijímač - vysílač po síti ETHERNET

ECX-8-RS

osmi kanálový přijímač - vysílač po RS485

Soubory ke stažení:

Kontaktní a poptávkový formulář
Objednávka on - line

Domovská stránka | Regulace 1/4 hod. maxima | Kompenzace účiníku | Analýza el. sítě | Opravy PC | Objednávka

Copyright © 2008 L.P. Všechna práva vyhrazena. Poslední aktualizace: 3. června 2021