Objednávka On-line
Jak objednat zboží Obsah košíku Odeslání objednávky
Vyberte si kategorii
Regulátory výkonu
Rozšiřující moduly
Software
Elektroměry
Zdroje, filtry
Optooddělovače
Datové převodníky
Měřící moduly
Ostatní

Regulátory výkonu
ATS-micro Objednat
Cena: 7300.00 KčCena s DPH: 8833.00
Popis:
Regulátor ATS-micro je určen pro měření a regulaci spotřeby elektrické energie, plynu, tepla či jiných médií. Tento rozměrově malý a kompaktní výkonný přístroj najde uplatnění především v malých a středních provozech, kde není zapotřebí monitorovat další měření a pro regulaci postačí čtyři regulační stupně.

Regulátory výkonu
ATS-micro-S Objednat
Cena: 9850.00 KčCena s DPH: 11919.00
Popis:
Regulátor ATS-micro-S je určen pro měření a regulaci spotřeby elektrické energie, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Tento rozměrově malý a kompaktní výkonný přístroj najde uplatnění především v malých a středních provozech, kde není zapotřebí monitorovat další měření a pro regulaci postačí čtyři regulační stupně. Přístroj je vybaven sériovou linkou pro připojení k počítači. V ceně je zahrnuta OEM licence na software Max Communicator.

Regulátory výkonu
ATS-C120-S Objednat
Cena: 9850.00 KčCena s DPH: 11919.00
Popis:
Regulátor ATS-C120-S je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní, připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 6 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů.

Regulátory výkonu
ATS-C120-SM Objednat
Cena: 12800.00 KčCena s DPH: 15488.60
Popis:
Regulátor ATS-C120-SM je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně i dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní, připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 6 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů. Přístroj je dodáván s LAN modulem OEM licencí programu Max Communicator který umožňuje nastavovat parametry regulace, zobrazovat aktuální stavy a slouží také k archivaci a zpracování energetických diagramů.

Regulátory výkonu
ATS-C120-MM Objednat
Cena: 15800.00 KčCena s DPH: 19118.00
Popis:
Regulátor ATS-C120-MM je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně i dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní, připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 14 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů. Přístroj je dodáván s LAN modulem a OEM licencí programu Max Communicator který umožňuje nastavovat parametry regulace, zobrazovat aktuální stavy a slouží také k archivaci a zpracování energetických diagramů.

Regulátory výkonu
ATS-C120-LM Objednat
Cena: 19800.00 KčCena s DPH: 23958.00
Popis:
Regulátor ATS-C120-LM je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně i dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 30 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů. Přístroj je dodáván s LAN modulem a OEM licencí programu Max Communicator který umožňuje nastavovat parametry regulace, zobrazovat aktuální stavy a slouží také k archivaci a zpracování energetických diagramů.

Domovská stránka | Regulace 1/4 hod. maxima | Kompenzace účiníku | Analýza el. sítě | Opravy PC | Objednávka

Copyright © 2008 L.P. Všechna práva vyhrazena. Poslední aktualizace: 9. prosince 2018