Objednávka On-line
Jak objednat zboží Obsah košíku Odeslání objednávky
Vyberte si kategorii
Regulátory výkonu
Rozšiřující moduly
Software
Elektroměry
Zdroje, filtry
Optooddělovače
Datové převodníky
Měřící moduly
Ostatní

Elektroměry
EME 103 Objednat
Cena: 2500.00 KčCena s DPH: 3025.00
Popis:
Elektroměr EME 103 je jednotarifní statický elektroměr pro nepřímé měření činné energie ve třídě přesnosti 2 s elektromechanickým počitadlem práce a galvanicky odděleným impulsním výstupem. Elektroměr měří energii nezávisle na směru procházejícího proudu či sledu fází a vystačí s napájením z jedné libovolné fáze (lze použít i jako jednofázový). Opačný směr průchodu proudu nebo prohozený sled fází je indikován pomocí barevných signálek v levé horní části přístroje

Elektroměry
EME 203 Objednat
Cena: 2990.00 KčCena s DPH: 3618.00
Popis:
Elektroměr EME 203 je jednotarifní statický elektroměr pro nepřímé měření činné a jalové energie ve třídě přesnosti 2 s elektromechanickým počitadlem práce (pouze pro činný odběr) a galvanicky oddělenými výstupy. Elektroměr měří energii ve čtyřech kvadrantech tzn., že rozlišuje odběr a dodávku činné a jalové energie. K dispozici jsou čtyři impulsní výstupy: činný odběr/dodávka, jalový odběr/dodávka. Váha výstupního impulsu je uživatelsky nastavitelná od 500 do 50000 impulsů / kWh (kVArh). Elektroměr může pracovat i jako jednofázový napájený z libovolné měřené fáze. Přítomnost fázového napětí je signalizována třemi zelenými kontrolkami. Činná dodávka resp. prohození sekundárních vývodů měničů proudu je signalizováno žlutými kontrolkami.

Elektroměry
EME 303 L Objednat
Cena: 9800.00 KčCena s DPH: 11858.00
Popis:
Elektroměr EME-303-L je určen pro informativní měření spotřeby a dodávky činné a jalové energie. Elektroměr EME-303-L kromě základních číselníků +/-Wh a +/-VArh ve dvou tarifech zobrazuje také napětí a proud každé fáze zvlášť, celkový činný i zdánlivý okamžitý výkon, účiník a frekvenci sítě, dále elektroměr vyhodnocuje i 1/4h maximum výkonu. Elektroměr automaticky vždy prvního v měsíci provádí odečty všech číselníků a ukládá do paměti (4 měsíce nazpět). Elektroměr je vybaven LAN modulem pro propojení s počítačem a pomocí SW provádět dálkové odečty stavů. Kromě toho elektroměr EME-303-L pracuje i jako analyzátor sítě a průběhové měřidlo - ukládá do paměti průběh spotřeby/dodávky, napětí, proudů, výkonů, výpadky napětí v síti, atd.

Domovská stránka | Regulace 1/4 hod. maxima | Kompenzace účiníku | Analýza el. sítě | Opravy PC | Objednávka

Copyright © 2008 L.P. Všechna práva vyhrazena. Poslední aktualizace: 9. prosince 2018