Objednávka On-line
Jak objednat zboží Obsah košíku Odeslání objednávky
Vyberte si kategorii
Regulátory výkonu
Rozšiřující moduly
Komunikační moduly
Elektroměry
Zdroje, filtry
Optooddělovače
Datové převodníky
Měřící moduly
Ostatní

Elektroměry
EME 103 Objednat
Cena: 2500.00 KčCena s DPH: 3025.00
Popis:
Elektroměr EME 103 je jednotarifní statický elektroměr pro nepřímé měření činné energie ve třídě přesnosti 2 s elektromechanickým počitadlem práce a galvanicky odděleným impulsním výstupem. Elektroměr měří energii nezávisle na směru procházejícího proudu či sledu fází a vystačí s napájením z jedné libovolné fáze (lze použít i jako jednofázový). Opačný směr průchodu proudu nebo prohozený sled fází je indikován pomocí barevných signálek v levé horní části přístroje

Elektroměry
EME 219 Objednat
Cena: 4300.00 KčCena s DPH: 5203.00
Popis:
Elektroměr EME 219 je určen pro měření dílčí spotřeby elektrické energie nebo kontrolu kvality napájecí sítě v průmyslových aplikacích. Kromě energie elektroměr měří hlavní elektrické parametry sítě (fázová napětí, proudy, okamžité výkony, účiník, THD, přetížení, výpadky, podpětí) a zpřístupňuje je na displeji. Elektroměr EME219 nemá port MODBUS a slot pro microSD kartu - nepodporuje ukládání historie profilů měření.

Elektroměry
EME 319 Objednat
Cena: 6900.00 KčCena s DPH: 8349.00
Popis:
Elektroměr EME 319 je určen pro měření dílčí spotřeby elektrické energie nebo kontrolu kvality napájecí sítě v průmyslových aplikacích. Kromě energie elektroměr měří hlavní elektrické parametry sítě (fázová napětí, proudy, okamžité výkony, účiník, THD, přetížení, výpadky, podpětí) a zpřístupňuje je na displeji nebo vestavěném portu MODBUS. Naměřené hodnoty jsou ukládány do několika profilů (souborů) na microSD kartu 2 GB. Naměřená data mohou být přenášena po lince RS485 nebo v síti ETHERNET na protokolu MODBUS TCP (pomocí převodníku LAN/EME319).

Domovská stránka | Regulace 1/4 hod. maxima | Kompenzace účiníku | Analýza el. sítě | Opravy PC | Objednávka

Copyright © 2008 L.P. Všechna práva vyhrazena. Poslední aktualizace: 3. června 2021